З метою подолання мовного бар’єру між підприємцями нашого міста та іноземними партнерами, Курси іноземних мов «Успіхх» пропонують співпрацю.

З допомогою наших викладачів бажаючі вивчати іноземну мову зможуть як опанувати базовий курс, так і вільно оволодіти бізнес-курсом, діловою мовою. Ми готові вислухати пропозиції і доєднати до навчальної програми увесь необхідний матеріал для підтримання і ведення ділових стосунків з іноземними партнерами.

Протягом одного заняття в комплексі задіюється чотири види діяльності (читання, письмо, говоріння, слухання), що робить навчання ефективним та цікавим. На занятті максимально увага приділяється комунікативному методу(говоріння). Навчання може проводитись як у нашому приміщенні, так і на Вашій території.

Навчальною літературою ми забезпечуємо, також на заняттях буде використовуватись аудіо-, відеоматеріал. По закінченню навчання проводиться екзамен і видається Сертифікат, який є підтвердження рівня володіння мовою.

Також, Курси іноземних мов пропонують допомогу в перекладі, як синхронному, так і послідовному(усному та письмовому).

Протягом цього і минулого року нашими послугами скористалися працівники РФ «ПРВЕКСБАНК»; ЗАТ «Ей-І-Ес Рівнеенерго»; ТзОВ ВКП «СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ-КОНСИС», «АФ Інфо-Сервіс Аудит»; Центральна Рівненська міська лікарня(вул.Мірющенка), Рівненська обласна клінічна лікарня, Кредобанк та багато інших юридичних та фізичних осіб.

Мед.персонал міської лікарні наша установа навчала іноземній мові протягом 3 років для обслуговування ЄВРО-2012

Ми раді всім тому, що впевнені – з нашою допомогою іноземна мова вчиться легко, програма подається доступно, студентам цікаво. А це головне.

Будемо раді бачити і Ваших працівників нашими студентами!