Освітній центр «Успіхх» – це
Ваш імідж,
Ваш потенціал,
Ваше майбутнє,
Ваш Успіх!

Наш освітній центр – це крок до успіху кожного, так як він пропонує Вам якісні послуги за найнижчими у місті Рівному цінами.

Курси іноземних мов

Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина ( Гете). Вивчайте більше ніж 10 іноземних мов у нашому освітньому центрі. Кваліфіковані викладачі та використання сучасних методів вивчення іноземної мови, максимально полегшать Вам навчальний процес. Дружня та приємна атмосфера,створена нашими працівниками, допоможе Вам розслабитися та отримати максимум знань за мінімальний період часу.

Підготовка дітей до школи

Підготовка дітей до школи – це комплексна робота, що допомагає Вашому малюку розвивати творчі, соціальні та особистісні навики та риси. Освітній центр «Успіхх» допоможе Вашій дитині не лише опанувати основи математики, письма та читання, а й стати самостійною, впевненою та творчою особистістю, готовою до першого серйозного випробування у їхньому житті – школи.

Підготовка до здачі ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання не буде для Вас проблемою, якщо Ви довірите підготовку до нього кваліфікованим викладачам нашого освітнього центру. Студенти Освітнього центру «Успіхх» показують високі результати на іспиті, завдяки ефективності розроблених нами програм по підготовці до здачі ЗНО.

Підготовка до здачі міжнародних іспитів

Міжнародні іспити стають дедалі популярнішими серед тих, хто вивчає іноземну мову. Одні здають їх, для того, щоб працювати чи навчатися за кордоном, інші – для того, щоб побудувати успішну кар’єру. Для декого такі іспити є стимулом для вивчення мови. Наш освітній центр пропонує Вам підготовку до здачі міжнародних іспитів IELTSTOEFL,DELEFCE та інших. Який би іспит Ви не складали, викладачі нашого центру допоможуть Вам удосконалити свої навики володіння іноземною мовою для успішної здачі будь-якого з них.

Бюро перекладів «Успіхх»

На базі Освітнього центру «Успіхх» діє бюро перекладів, що пропонує як усний, так і письмовий переклад текстів на різну тематику. Високий професіоналізм наших фахівців – це запорука Вашого успіху та гарантія якісного та швидкого перекладу.

Бізнес-тренінги

Бізнес-тренінги, які пропонує Вам Освітній центр «Успіхх», допоможуть підвищити Ваш професійний рівень та ефективність роботи. Ми пропонуємо понад 20 розроблених модулів, що навчать Вас ефективному тайм-менеджменту, методикам мотивації персоналу, формуванню команди та іншим, необхідним для успішного ділового життя, навикам.